Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

У ПР вважають Тягнибока справжнім патріотом України, але нарікають, що в його оточенні є люди, які взяли на озброєння фашистські гасла.

Перший заступник голови Партії регіонів Володимир Рибак назвав лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока зразком націоналіста.

"Я не знайомий особисто з Тягнибоком, але знайомий з його діяльністю зі ЗМІ. Так, це - зразок націоналіста, який вболіває за Україну. Нічого поганого не можу сказати про це", - зазначив Рибак.

"Але там у нього є ортодокси, які починають розповідати, що українці (а я сам українець) - найвища нація. І чути гасла, які були б прийнятні в 1932-33 роках у Німеччині. Ось це страшно", - додав він.

При цьому регіонал висловив думку, що в Україні мають бути створені умови для проживання усім громадянам України, незалежно від національності, віри і звичаїв.

"І потрібно намагатися менше питань вносити в суспільство, які б розділяли країну і вносили нестабільність. Тому, наприклад, зараз не розглядається питання про мови", - зазначив він.

"Кілька років тому в Австрії до влади прийшли націоналісти, минув рік-півтора - і влада змінилася. Люди зрозуміли, що щось не так йде в суспільстві. Такі процеси суспільство і політики повинні відстежувати. Якщо націоналізм йде на користь державі і відстоюються національні інтереси всіх тих, хто проживає в Україні, з урахуванням сусідів, які нас оточують, - це нормально", - підкреслив політик.

Читайте також:

Тягнибок: позиція РПЦ щодо української мови – відверте свинство

Регіонал дозволив львів’янам слухати російську попсу без обмежень

Партія регіонів побажала Тягнибоку не повторити шлях Вітренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: