Партія регіонів покликала в коаліцію усіх, крім БЮТ

"Регіонали" направили проект коаліційної угоди для ознайомлення та внесення зауважень усім фракціям парламенту, окрім Блоку Тимошенко.

Фракція Партії регіонів у Верховній раді направила проект коаліційної угоди на ознайомлення фракціям НУ-НС, Компартії та Блоку Литвина.

Як наголосив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов, проект було направлено на ознайомлення усім фракціям, окрім БЮТ.

"У рамках нашої політичної сили була розроблена коаліційна угода на базі програми президента Віктора Януковича, і ми пропонуємо нашим колегам подивитися цю коаліційну угоду й внести свої виправлення, зауваження, які вони вважають потрібними", - сказав Єфремов.

Він зауважив, що такий проект уже було представлено на розгляд спікеру як керівникові Блоку Литвина.

"Йому (Литвину) надійшов проект коаліційної угоди не як документ, який подано у парламент, а як до керівника фракції Блоку Литвина в процесі консультацій для того, щоб він подивився його щодо можливих внесенням у цей проект", - пояснив Єфремов.

За його словами, цей документ у разі досягнення домовленостей буде підписаний керівниками фракцій, які будуть входити до коаліції.

Раніше Володимир Литвин повідомив, що він отримав чорновий варіант нової коаліційної угоди. Щодо чинної коаліції, то глава парламенту буде готовий оголосити про її розпуск 2 березня – у тому разі, якщо не отримає документального підтвердження її існування.

Новообраний президент Віктор Янукович спрогнозував, що про створення нової парламентської більшості можна буде говорити вже до 1 березня.

Читайте також:

Литвин підтвердив існування "чернетки" угоди про коаліцію

Янукович пообіцяв нову коаліцію до початку березня

Складено чернетку угоди про коаліцію ПР та НУ-НС

ПР: нову парламентську більшість майже створено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: