Партія регіонів пообіцяла, що "Свободу" на виборах пустять у виборчі комісії

Таким чином Єфремов відповів на питання Тягнибока, чому проект закону "Про вибори до ВР" не дає партії, яка на місцевих виборах отримала хороші результати, взяти  участь у формуванні комісій.

Під час виборів до Верховної ради всеукраїнське об'єднання "Свобода" буде брати участь у формуванні виборчих комісій. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у Раді Олександр Єфремов.

Таким чином регіонал відповів на питання лідера "Свободи" Олега Тягнибока, чому проект закону "Про вибори до Верховної ради" не дає права партії, яка на місцевих виборах отримала хороші результати, приймати участь у формуванні виборчих комісій.

"Чому? Вони можуть приймати участь в комісії. І я більш ніж упевнений, давайте дочекаємося, коли підуть вибори… хто-хто, а вони брати участь будуть", - наголосив Єфремов.

Він також зауважив, що політиками наразі створюється фон недовіри навколо проекту закону про вибори до ВР. Натомість сьогодні найбільш важливим є виписати такий документ, який сприйняла б громадськість.

"Політики створюють такий фон, щоб громадськість не довіряла будь-якому документу, який приймається в державі. Тому що в цьому полі можна створити не 189, а 250 партій", - зазначив Єфремов.

Читайте також:

У наступну Раду пройде три нових партії

Черновецький і Довгий зібрались до Верховної ради

Новий законопроект про вибори: 5% прохідний бар'єр і без варіанту "проти всіх"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: