Партія регіонів прийде до ВР

Богатирьова заявляє, що 4 вересня ВР може скасувати депутатську недоторканність і розглянути бюджет на наступний рік.

Богатирьова-Мороз
УНІАН
Раїса Богатирьова та її фракція прийдуть до парламенту.
Партія регіонів має намір прийти засідання Верховної ради України 4 вересня.

Про це повідомила журналістам лідер фракції ПР у парламенті п'ятого скликання Раїса Богатирьова.

Вона підкреслила, що 4 вересня парламент на конституційних підставах відкриє свою чергову сесію. "Ми змушені це зробити, цього вимагає час, наші виборці, і цього вимагають наші опоненти - опозиція", - сказала Богатирьова.

Вона підкреслила, що на сесії парламенту необхідно скасувати депутатську недоторканність, пільги державних службовців і розглянути питання державного бюджету на 2008 рік. Богатирьова також зазначила, що ПР зобов'язана взяти участь у засіданні парламенту.

"У нас як у партії влади немає вибору", - сказала вона. 

Віктор Янукович
УНІАН
Вже 4 вересня парламент хоче спробувати скасувати недоторканність українських посадовців.
Представниця Партії регіонів також повідомила, що у разі прийняття законопроекти будуть передані на розгляд у Конституційний суд. Також Богатирьова закликала президента України Віктора Ющенка й опозицію прийти 4 вересня в парламент.

"Давайте не будемо шукати в сутінках наших відносин міф про національну ідею, давайте просто обслуговувати національну ідею", - сказала вона.

На думку лідера фракції ПР, засідання 4 вересня може послужити ефективному й конструктивному діалогу між владою та опозицією, а також гарантувати демократичність і прозорість виборчої кампанії до 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: