Партія регіонів примусить депутатів щодня співати хором

Депутати від ПР вимагають зобов'язати колег перед відкриттям засідань співати "Боже великий, єдиний, нам Україну храни".

Партія регіонів запропонувала ввести у Верховній раді обов'язковий хоровий спів.

У законопроекті, який внесли до парламенту депутати від ПР Володимир Малишев і Юрій Болдирєв, пропонується, щоб перед пленарними засіданнями у Раді в обов'язковому порядку виконувалася молитва за Україну ("Боже великий, єдиний, нам Україну храни").

У пояснювальній записці до законопроекту відзначається, що однією з цілей прийняття документу є підвищення моральних якостей членів парламенту.

"Верховна рада є єдиним законодавчим органом, рішення якого мають визначальний вплив на житті мільйонів громадян. Таким чином, підвищення моральних і етичних основ діяльності парламенту є запорукою підвищення ефективності його роботи", - говориться в записці.

Зазначимо, що законопроект був зареєстрований 17 грудня - наступного дня після того, як група депутатів від Партії регіонів влаштувала бійку в парламенті з представниками БЮТ. У результати бійки шестеро бютівців потрапили до лікарні.

БЮТ і НУ-НС на знак протесту проти побиття опозиціонерів відмовились ходити на засідання Ради. Розслідуванням інциденту зайнялася Генеральна прокуратура.

Читайте також:

Регіонал вибачився перед народом за бійку в Раді: такого більше не буде

Верховну раду приготували до Нового року

БЮТ і НУ-НС вирішили об'єднатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: