Партія регіонів припинить тринькати бюджетні гроші

Партія регіонів за власний рахунок оплачуватиме витрати, пов’язані з виконанням службових обов’язків своїх депутатів.

Партія регіонів вирішила відмовитися від використання бюджетних коштів на таку статтю витрат, як телефонні розмови.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, це означає, що тепер народні депутати від ПР будуть самі оплачувати послуги телефонного зв’язку.

Крім того, за свій рахунок "регіонали" оплачуватимуть й інші витрати, пов’язані з виконанням депутатських обов’язків. В той же час, про які саме витрати йде мова, в партії поки не уточнюють.

Як повідомлялося, Управління справами Верховної ради провело аналіз витрат депутатів за 7 місяців 2009 року. Виявилось, що багато народних депутатів перевищили норми витрат по деяких депутатських пільгах - перельотах і телефонних переговорах.

Так, згідно розпорядженню регламентного комітету Верховної ради, на рік кожному депутату повинні компенсувати телефонні розмови на суму не більше 5 тисяч гривень. Окрім того, з бюджету депутатам проплачується 4 авіаперельоти.

За даними Управління справами Верховної ради, депутати-регіонали, зокрема Сергій Ківалов, Василь Кисельов, Владислав Лук’янов та Сергій Льовочкін, на сотні тисяч гривень перевищили прописані у бюджеті ліміти.

Варто зазначити, що до лідерів рейтингу депутатів-марнотратів потрапили також чимало представників інших політичних сил, зокрема БЮТ і "Нашої України – Народної самооборони".

Читайте також:

Депутати налітали й набалакали на мільйон гривень понад норми

Партія регіонів перешкоджатиме прийняттю держбюджету-2010

Янукович мріє, щоб Ющенко, Тимошенко й Стельмах пішли усі разом

Кандидати в президенти витратять на вибори по півмільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: