Партія регіонів пропонує скасувати перехід на літній час

За словами регіонала Вадима Колесніченка, ніхто досі не довів, що переведення часу приносить економічну користь для України.

Верховна рада розгляне законопроект про відміну щорічного переведення годинників з літнього часу на зимовий.

Автором цього документу став депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко. 10 квітня законопроект був зареєстрований у парламенті.

"Проблема переведення часу зачіпає як маленьких громадян нашої країни, так і людей більш старшого віку. З цією проблемою стикаються 2/3 молодих батьків. І, найголовніше, ніхто до цих пір не довів, що таке переведення часу приносить економічну користь для нашої країни", - пояснив він мотиви створення такого документа.

Народний обранець додав, що період адаптації до нового часу триває 2-3 місяці і негативно впливає на самопочуття людей, що мають проблеми із здоров'ям.

Крім того, Колесніченко зазначив, що законодавство деяких країн взагалі забороняє піднімати питання переведення часу або ж дозволяє розглядати його в парламенті.

Нагадаємо, практика щорічного переходу на "зимовий" і "літній" час діє сьогодні більш ніж в 100 країнах світу. У ряді країн дата переходу визначається з урахуванням регіональних традицій. Вперше годинникову стрілку перевели у Великобританії в 1908 році. У СРСР перехід на "літній" час перший раз відбувся в 1917 році, а з 1981 року "літній" і "зимовий" час знов почав регулярно діяти.

Читайте також:

Українці на свята отримають 16 додаткових вихідних

Як побороти метеозалежність

Жириновський вважає перехід на літній час змовою проти росіян

Людський мозок починає старіти в 27 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: