Партія регіонів радить Луценку "готувати теплі речі для КПЗ"

Луценку доведеться відповідати "за ті розкрадання, які відбулися в МВС, поки він ним командував, за ті кримінальні справи, які він фабрикував проти своїх опонентів", вважає регіонал Іван Мирний.

Народний депутат від Партії регіонів Іван Мирний вважає, що екс-главі МВС Юрію Луценку слід готуватися відповідати за протизаконні дії, вчинені під час перебування на посаді міністра, а не давати коментарі.

Про це повідомили в прес-службі Партії регіонів.

"Юрію Луценку потрібно не політичні коментарі давати, а готувати теплі речі для КПЗ, де йому незабаром доведеться проводити багато часу", - заявив Іван Мирний.

При цьому він пояснив, що Луценку доведеться відповідати "за ті розкрадання, які відбулися в МВС, поки він ним командував, за ті кримінальні справи, які він фабрикував проти своїх опонентів".

Нагадаємо, раніше екс-глава МВС, лідер Народної самооборони Луценко заявив, що розглядаються три кандидатури на посаду керівника МВС замість Анатолія Могильова після завершення нинішньої виборчої кампанії.

За його словами, такими особами, за наявною інформацією, є екс-міністр МВС Микола Білоконь і два колишніх заступника міністра Микола Корнієнко та Анатолій Присяжнюк (нинішній губернатор Київської області).

На думку Луценка, виходячи з аналізу ситуації, найбільш вірогідним претендентом на посаду керівника силового відомства може бути Присяжнюк.

Екс-міністр вважає, що українська міліція перетворюється на інструмент обслуговування президента Віктора Януковича і провладної Партії регіонів.

"Головне для міліції сьогодні - безпека і спокій для головного тіла Україна, все інше їм" по барабану "... Ситуація в міліції трагічна не тому, що там погані працівники (такі там є, але професіоналів все ж більше), а тому що сьогодні все переведено на прояв лояльності до Партії регіонів з усіма витікаючими з цього наслідками ... ", - сказав Луценко.

Читайте також:

Луценко: Льовочкін і Фірташ хочуть змістити Азарова

Луценко вважає побоїще на фестивалі Гайдамака.UA "залякуванням всіх украіномислячих"

Луценко домовився іти на вибори разом з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: