Партія регіонів судиться за право критикувати Тимошенко

Партія регіонів оскаржила в Апеляційному суді Києва заборону на розповсюдження антиреклами про діяльність уряду і Тимошенко зокрема.

Народний депутат від Партії регіонів Олена Лукаш оскаржила в Апеляційному суді Києва ухвалу Печерського райсуду столиці про заборону на розповсюдження антиреклами, що стосується діяльності прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Відповідне визначення Печерський райсуд прийняв на забезпечення позову Всеукраїнського об'єднання Батьківщина до громадянина Петра Підлубного, який замовив виготовлення і розміщення на центральних телеканалах України рекламного відеоролика, який, на думку позивача, "дискредитує главу уряду в очах суспільства".

"Заборонити Підлубному Петру Сильвестровичу та будь-яким іншим фізичним і юридичним особам незалежно від форми власності розміщувати на білбордах, інших зовнішніх рекламних носіях, радіо і телебаченні, в інтернеті і електронних ЗМІ будь-яку недобросовісну рекламу щодо діяльності глави уряду-голови Всеукраїнського об'єднання Батьківщина а також будь-яку іншу недобросовісну соціальну рекламу і оприлюднити її будь-яким способом до розгляду суперечки по суті ", - йдеться в ухвалі Печерського райсуду.

Олена Лукаш висловила переконання, що визначення районного суду має бути скасовано з низки причин. "Не давши ніякої оцінки рекламному ролику, Печерський суд виніс ухвалу, якою фактично вирішив суперечку до її розгляду, - сказала Лукаш. - Крім того, документ стосується невизначеного кола осіб, що неприпустимо".

Регіоналка оскаржила ухвалу Печерського райсуду столиці в п'ятницю, 25 вересня.

Нагадаємо, у Партії регіонів наполягають, що "право на критику є невід'ємною частиною свободи слова". "Особи, які не готові до критики, повинні забути про політику", - запевнила Лукаш.

Читайте також:

Суд заборонив усю погану рекламу про Тимошенко

Партія регіонів заявила про повернення цензури в Україну

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: