Партія регіонів: "таращанське тіло" насправді належить не Ґонґадзе

Регіонали вважають, що справу Ґонґадзе не буде розкрито ніколи, і нею ще неодноразово скористаються для спекуляцій і шантажу.

Колишній заступник глави МВС, депутат від Партії регіонів Микола Джига ставить під сумнів приналежність "таращанського тіла" журналісту Георгію Ґонґадзе.

Джига в інтерв'ю виданню "Факти і коментарі" повідомив, що з Ґонґадзе знайомий не був, але після його зникнення, будучи першим заступником міністра, за завданням тодішнього голови МВС Юрія Кравченка очолював слідчо-оперативну групу з розшуку журналіста.

"Коли восени 2000 року в Таращі було знайдено обезголовлене тіло (нібито Георгія Ґонґадзе), я виїжджав туди разом із головним судмедекспертом України Юрієм Шупіком і відомим антропологом Олегом Пилипчуком (він свого часу відтворював за рештками вигляд радянського розвідника Миколи Кузнєцова)", - розповів Джига.

"Обоє ці відомі вчені запевнили мене, що "таращанське тіло" не може належати Ґонґадзе, бо воно явно перезимувало. Наступного дня я озвучив їхню думку у Верховній раді, і мене "підняли на сміх", - заявив він.

На запитання, чи сумнівається він і зараз у тому, що тіло і знайдена нещодавно за наводкою Пукача голова належать журналістові, депутат від Партії регіонів сказав: "Не тільки я. Зважте, рідна мати Георгія не вірить у це".

"Крім того, вчені-генетики розповідали мені, що проведену в Москві генотипічну експертизу, яка нібито підтвердила, що в Таращі було знайдене тіло Ґонґадзе, не можна назвати здійсненою через те, що зразки тканин порівнювалися зі зразками тканин матері, а не батька – тоді результати вважаються більш достовірними. Так вважають учені", - додав Джига.

"Що стосується моєї думки, я вважаю, що справу Ґонґадзе ніколи не буде розкрито, і за кожного загострення політичної обстановки буде ще не раз витягатися - для спекуляцій і шантажу. Хто його знає, що зараз обіцяють Пукачу, щоб він дав потрібні на даний момент свідчення", - сказав "регіонал".

Крім того, Джига рішуче заперечив власну причетність до вбивства Ґонґадзе. Про це він заявив, коментуючи заяву "самооборонця" Юрія Гримчака про те, що генерал Олексій Пукач підтвердив слідству причетність екс-заступника голови МВС до організації розправи над Гонгадзе.

"За 9 років, які минули з дня зникнення Георгія Ґонґадзе, мене ніхто ніколи не допитував у зв'язку з цією справою. А після скандальної заяви Гримчака я сам подзвонив у Генеральну прокуратуру. Мені відповіли, що нічого подібного Пукач не говорив", - сказав Джига.

Читайте також:

НУ-НС вимагає арештувати регіонала Джигу за причетність до вбивства Ґонґадзе

Вбивство прокурора на Київщині пов'язали зі смертю Ґонґадзе

Ющенко зізнався, що вбивці Ґонґадзе зараз при владі

Експерти довели, що знайдений під Києвом череп дійсно належить Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: