Партія регіонів: Тимошенко готується викривити результати виборів

Регіоналів обурює те, що БЮТ пропонує значно розширити можливості оскарження результатів виборів.

Партія регіонів звинувачує БЮТ у намірах викривити результати голосування на президентських виборах. Про це заявив заступник глави парламентської фракції ПР Олександр Єфремов.

Він пояснив, що у змінах до закону про вибори президента, які винесені на розгляд парламенту цього тижня, є положення про можливість скасування результатів голосування на будь-якій дільниці рішенням суду за поданням будь-кого зі спостерігачів.

"Коли хтось хоче змінити правила гри, це насторожує. А коли правила гри хочуть змінити ці люди (БЮТ), то це насторожує вдвічі більше", - сказав Єфремов.

"Основним принципом, який закладається у зміни цих правил гри, це те, щоб у нас президент був визначений не в результаті чесного волевиявлення людей, а в результаті можливості судовими рішеннями скасовувати рішення дільничих виборчих комісій", - додав він.

За словами Єфремова, у змінах до закону закладений принцип, згідно з яким будь-який спостерігач може подати скаргу, "і суд буде визначати, чи правильно пройшли вибори по дільницях".

"Враховуючи те, у чиїй компетенції сьогодні знаходиться керування судами, то ми вважаємо, що таким чином заздалегідь готується намагання викривити результати голосування. І тим самим ми сьогодні відчуваємо невпевненість Тимошенко і БЮТ у результатах виборів", - сказав він.

Як відомо, 19 жовтня Конституційний суд за клопотанням глави держави визнав неконституційними низку положень закону про вибори президента. На цьому пленарному тижні парламент планує врегулювати положення закону, визнані судом неконституційними.

Читайте також:

Регіонали бачать Ющенка в ролі російського імператора і духовного наставника

Регіонали готові на мегакоаліцію без Тимошенко

Янукович не довірить прем`єрский пост Тимошенко навіть у разі коаліції ПР і БЮТ

Янукович нагадує Тимошенко одноокого песика з анекдоту

ВідеоПР звинувачує Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: