Партія регіонів: Тимошенко хотіла оселитися на дачі Януковича

Соратники Віктора Януковича натякають, що мають чимало компромату на Юлію Тимошенко, пов'язаного з резиденцією "Межигір'я".

Партія регіонів може оприлюднити дані, що в 2005 році прем'єр-міністр Юлія Тимошенко мала намір сама оселитися в резиденції "Межигір'я".

Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

На питання, чи побачить громадськість документи, що підтверджують право власності пана Януковича на "Межигір'я", Герман відповіла ствердно.

"Я думаю, що побачать не тільки документи, я думаю, побачать ті документи і свідчення, коли Юлія Володимирівна намагалася захопити... Ми ж не говорили ніколи про те, як у 2005 році приїхала туди (у "Межигір'я") Юлія Володимирівна, зірвала всю підлогу, сказала те забрати, те переставити, вбахала туди величезні гроші і почала ремонт під себе. Але тут її зняли з посади", - сказала Герман.

На питання, чому вони раніше про це не повідомляли, народний депутат відповіла, що "усьому свій час".

"Ми не поспішаємо, тому що людина, коли вона знає, що вона стоїть на твердому ґрунті, вона ніколи не намагається швидко утекти, як та, що стоїть на якомусь болоті... У нас є ці факти, у нас є докази, у нас усе є. У нас є люди, які там працювали від неї.

"Більш того, у нас є навіть факти, про які я б не хотіла говорити з більш раннього періоду Юлії Володимирівни, коли був прем'єром ще Павло Лазаренко, що теж був пов'язаний з "Межигір'ям", і там були дуже цікаві історії. Якщо Юлія Володимирівна буде наполягати, ми усе згадаємо", - пообіцяла Герман.

Як відомо, у серпні Кабмін ухвалив рішення про повернення резиденції Межигір'я у селі Нові Петрівці Київської області у державну власність. В той же час, лідер регіоналів Віктор Янукович стверджує, що він придбав на території резиденції будинок площею 600 квадратних метрів і законно ним володіє.

Уряд подав три позовні заяви щодо повернення "Межигір'я" державі - до господарських судів Києва і Київської області та Окружного адміністративного суду Києва.

Наразі у парламенті зареєстровано проект постанови про утворення тимчасової слідчої комісії щодо Межигір'я. Комісія має перевірити законність передачі резиденції в оренду Януковичу.

Читайте також:

Юль-Янь неправда про "Межигір’я"

Генпрокуратура не віддала до суду документи по дачі Януковича

Янукович порадив журналісту не бовтати язиком про його дачу

Луценко зробить із дачі Януковича СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: