Партія регіонів: Тимошенко скуповує голоси по 800 гривень

У Партії регіонів стверджують, що у вузах студентам пропонують по 800 гривень за голоси на виборах.

Голова секретаріату київської міської організації Партії регіонів Сергій Баранов-Мохорт заявляє, що БЮТ почав активну підготовку до фальсифікацій під час другого туру виборів президента.

"У нас є інформація про те, що БЮТ уже готується до фальсифікацій у день виборів. На рівні членів комісії уже ведуться попередні переговори і підготовка: проводяться маніпуляції зі списками виборців для подальшої видачі зайвих бюлетенів по "мертвих душах", обговорюють механізм проведення "каруселі", - сказав Баранов-Мохорт, якого цитує прес-служба столичного осередку ПР.

Крім того, за його словами, у вузах на території Солом'янського району вже розпочалась робота зі скупки голосів студентів.

"Студенти - прихильники Віктора Януковича повідомили нам, що на території Солом'янського району ведеться скупка голосів за Юлію Тимошенко. Студентам пропонують по 800 гривень за голос. Це та сума, що доходить до студентів. Можна уявити, скільки по дорозі "осідає" у кишенях. Звідки в "бідної" Юлії Володимирівни взялися такі кошти? От цікаве питання", - сказав регіонал.

"Партія регіонів наполягає, щоб Юлія Тимошенко, або виконуючий обов'язки міністра внутрішніх справ Юрій Луценко негайно вжили заходів, а також припинили підготовку до фальсифікацій. В інакшому випадку, з нашої сторони будуть дуже адекватні дії щодо тих, хто буде це робити", - заявив Баранов-Мохорт.

За його словами, діяльність по підготовці до фальсифікацій ведеться по всьому Солом'янському районі, а оскільки на Тимошенко і Луценка регіонали не сподіваються, то ПР звернулася до керівництва СБУ, до міжнародних спостерігачів, до преси з проханням звернути увагу на дії БЮТ, спрямовані на фальсифікацію виборів.

Читайте також:

В Криму Януковича зустрічали плакатами "Всю владу донецьким пацанам!"

Тимошенко від хвилювання запропонувала Тігіпку посаду президента

Тимошенко і Янукович готують вуличні акції

ПР скаржиться, що у церквах Львова агітують проти "донецького бандита"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: