Партія регіонів ухвалила рішення скласти 150 мандатів

Депутати від ПР вирішили відмовитися від депутатських повноважень, щоб добитися дострокових парламентських виборів.

Політрада Партії регіонів ухвалила рішення скласти 150 депутатських мандатів для розпуску парламенту.

Про це сказав депутат від ПР Василь Горбаль.

За його словами, засідання політради відбулося вчора, 4 лютого. Він повідомив, що наступним має бути рішення з'їзду партії, дата якого буде визначена протягом лютого.

В свою чергу депутат від ПР Сергій Льовочкін підтвердив, що фракція Партії регіонів одноголосно виступає за складення мандатів.

"Таке питання розглядалося вчора і фракція одностайно ухвалила рішення, що в разі, коли такий крок буде потрібен для того, щоб зупинити економічне падіння і непрофесійну владу, ми на такий крок підемо", - сказав він.

Проте Льовочкін не відповів на запитання, коли саме настане цей момент і чи не настане він після невдалої спроби Партії регіонів відправити у відставку уряд Тимошенко.

Разом з тим, відповідаючи на питання, який сенс звільняти уряд Тимошенко, якщо він все одно залишається у статусі в.о., Льовочкін відповів, що це допоможе посилити контролюючу функцію парламенту за діяльністю Кабміну.

"Зараз вони не зважають, наприклад, на рішення парламентських комітетів. Завдяки статусу в.о. вони стануть більш залежними від Верховної ради", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи може Партія регіонів запропонувати створення нового уряду і коаліції, Льовочкін сказав, що, на його думку, "новий уряд може бути створений лише після нових парламентських виборів".

Нагадаємо, вчора Юлія Тимошенко заявила, Верховна рада зможе працювати навіть без депутатів від Партії регіонів і можливе складання ними мандатів не стане приводом для дострокових парламентських виборів.

Читайте також:

Тимошенко: Верховна рада може обійтися і без Партії регіонів

Депутати побилися через Тимошенко

"Регіонали" назвали Тимошенко "дніпропетровською базарною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: