Партія регіонів: Україна більше не заглядатиме в рот Росії

У ПР стверждують, що влада будь-якими можливими засобами буде відстоювати українські інтереси на міжнародній арені.

Влада не має наміру заглядати в рот Росії, будуючи свою зовнішню політику. Про це заявив народний депутат з фракції Партії регіонів Олег Надоша, коментуючи зовнішню політику держави.

"Сьогодні українсько-російські відносини розвиваються так само, як і українсько-європейські - в руслі прагматизму і вигоди для України, взаємної вигоди, але ніяк не на шкоду нашим національним інтересам", - цитує депутата ЛІГА.net.

За його словами, сьогодні Україна виступає ініціатором низки взаємовигідних проектів з Росією. "Але вже немає такого, як було в 2009 році по газу, що наша країна лише втрачала. Сьогодні ми говоримо про абсолютно інший підхід, що передбачає будь-якими можливими засобами відстоювання українського інтересу на міжнародній арені", - зазначив нардеп-регіонал.

Крім того, за його словами, сьогодні перед владою в Україні не стоїть мета за всяку ціну стати членом Євросоюзу. "Ми йдемо в Євросоюз виходячи з того, що вигідно для нашої країни. ЄС - це величезний ринок для наших товарів. Відповідно, європейські товари зможуть надходити в Україну, що підстебне нашого виробника вводити інноваційні технології, роблячи наше виробництво конкурентним на найсучаснішому ринку світу", - сказав регіонал.

Читайте також:

Україна відгородиться від Росії у вересні

Партія регіонів звинуватила Мєдвєдєва у шантажі

Мєдвєдєв поставив Україну перед вибором: або Росія, або ЄС

Мєдвєдєв і Янукович придумали "Харківські угоди" на дачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: