Партія регіонів: Україна має позбутись опозиційних дурнів

У ПР обурені тим, що "кілька дурнів з депутатськими мандатами" обіцяли підірвати Верховну раду, якщо вона розгляне скандальний закон про мови.

Вадим Колесніченко
Фокус
Вадим Колесніченко
Народні депутати, які радикально виступають проти прийняття закону про розширення прав російської мови, є дурнями, яких українська держава має позбутись. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"У нас же у Верховній раді є дурні, які можуть і яйця, і димові шашки кидати", - сказав регіонал.

За його словами, "кілька дурнів з депутатськими мандатами заявили, що, коли у ВР будуть приймати закон про мови, вони підірвуть Верховну раду".

"Якщо є такі дурні серед народних депутатів, тоді у мене виникає питання до лікарів. Можливо, треба буде деяких депутатів перевіряти у психіатрів до того, як їм давати парламентські мандати", - вважає Колесніченко.

"Або у нас депутати є представниками народу, які вболівають за права людини, за державотворення, або ті, в яких хуторянські ідеї є найголовнішими. Останні не хочуть чути, співпрацювати. Вони прагнуть лише зневажати тих, чиї ідеї їм не до вподоби. Це не європейські депутати, це не ті люди, які мають бути при владі у ХХІ сторіччі. Це люди з минулого, яких держава має позбавитись", - зазначив член Партії регіонів.

Водночас, на запитання про те, яким чином пропонує він позбутись опонентів, Колесніченко відповів: "Через підвищення рівня толерантності, пониження рівня екстремістської загрози та небезпеки. Це саме те, про що казав кілька днів тому президент на Раді регіонів. Ми повинні чути один одного, співпрацювати і дослухатись".

Нагадаємо, авторами законопроекту "Про мови в Україні" є три народні депутати - Олександр Єфремов (ПР), Петро Симоненко (КПУ) і Сергій Гриневецький (Блок Литвина).

У своєму документі вони пропонують гарантувати громадянам право здобуття освіти українською і російською мовами, а в межах території розповсюдження регіональних мов - відповідною регіональною мовою. Законопроект гарантує вільний розвиток російської мови та визнає українсько-російську двомовність "важливим надбанням українського народу".

Читайте також:

В ПР запропонували відзначати День російської мови

Партія регіонів оголосила Ющенка головним патріотом України (відео)

ПР пропонує арештовувати тих, хто ховає обличчя на мітингах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: