Партія регіонів: відставка Азарова можлива

У ПР сподіваються, що Азаров буде успішно займатися модернізацією економіки, інакше "треба буде шукати варіанти якісного посилення уряду".

Депутат Верховної ради, заступник голови фракції Партії регіонів Анатолій Кінах заявив, що відставка прем'єр-міністра Миколи Азарова можлива. За його словами, такий розвиток подій можливий в тому разі, якщо в країні не буде здійснюватися модернізація економіки.

"Якщо уряд впорається... і буде, не порушуючи закони управління і ринкової економіки... досягати позитиву, то в нього є майбутнє, якщо ні - то безумовно треба буде шукати варіанти якісного посилення уряду і виходу його на відповідні напрямки діяльності", - підкреслив він, коментуючи можливу відставку Азарова.

При цьому Кінах зазначив, що модернізація економіки є головним і безальтернативним процесом для країни.

Заступник голови фракції ПР також висловив надію на те, що Кабмін буде переходити від ручних антикризових заходів до системної програмної роботи для підвищення ефективності й конкурентоспроможності економіки.

Він вважає, що майбутнє нинішнього складу Кабміну також залежить від того, чи буде здійснено вдосконалення системи оподаткування, адміністративної і пенсійної реформ.

Нагадаємо, 11 березня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що готовий піти у відставку у разі відсутності економічного розвитку.

Водночас, опозиція впевнена, що відставка чинного глави Кабміну - лише питання часу.

Читайте також:

Томенко: Азаров не збирається довго керувати урядом

Азаров озвучив свою "блакитну мрію"

Парламент дозволив Януковичу обмежити повноваження Азарова

БЮТ: Азаров занизив реальні темпи інфляції майже уп'ятеро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: