Партія регіонів вимагає відродити нагородження міст званням Героя

Партія регіонів пропонує нагородити званням "Місто-герой" міста, де проходили запеклі бої з німецько-фашистськими загарбниками.

Депутати Верховної ради від фракції Партії регіонів Борис Дейч та Олександр Черноморов пропонують парламенту визначити процедуру присвоєння звання "Місто-герой". Про це йдеться у відповідному законопроекті, зареєстрованому в Раді 29 січня.

Проект передбачає встановлення процедури присвоєння містам зазначеного звання, оскільки чинне законодавство цю процедуру не охоплює.

Відповідно до законопроекту, звання "Місто-герой" може надаватися тим містам, на території яких або поруч із якими під час Великої Вітчизняної війни проходили запеклі бої з німецько-фашистськими загарбниками й захисники міста виявили мужність і масовий героїзм.

Пропозиції про надання звання "Місто-герой" можуть вносити органи місцевого самоврядування або об'єднання громадян.

Причому об'єднання громадян вносять пропозиції в органи місцевого самоврядування, ті направляють їх в обласні ради, у Криму - у Верховну раду Криму, а останні - розглядають пропозиції й відхиляють їх чи приймають рішення про звернення у Раду з відповідним клопотанням. Звання надає Рада своєю постановою.

У місті, якому надано звання "Місто-герой", установлюється стела із зображенням герба міста й текстом постанови Ради про надання звання, а також проводяться публічні заходи в День Перемоги й День міста.

Нагадаємо, у липні 2009 року депутат Дейч запропонував Раді надати Феодосії (Крим) звання міста-героя.

Звання "Місто-герой" - найвища відзнака Союзу Радянських Соціалістичних Республік, надана 13 містам у СРСР після Великої Вітчизняної війни.

В Україні статус міста-героїв мають Київ, Севастополь, Одеса й Керч.

Читайте також:

Герман погодилася з Януковичем: Чехов – український поет

Партія регіонів 7 лютого вийде на Майдан святкувати Масляну

В Партії регіонів очікують на повернення Богатирьової

Янукович пообіцяв мораторій на Бандеру, російську мову та ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: