Партія регіонів висунула Кернеса в мери Харкова

Регіонали впевнені, що Кернес здатен "об’єднати довкола себе усі сили задля підтримання гідної життєдіяльності півторамільйонного міста".

Секретар Харківської міської ради, в.о. Харківського міського голови Геннадій Кернес висунутий кандидатом на посаду мера Харкова на виборах 31 жовтня.

Кандидатура Кернеса була офіційно висунута 27 вересня на XV конференції харківської міської організації Партії регіонів.

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, представляючи Кернеса, наголосив, що він зможе об’єднати довкола себе усі сили задля підтримання "гідної життєдіяльності півторамільйонного міста".

"Це рішення погоджено в Києві, і сьогодні ми фактично ставимо крапку у довгому підготовчому періоді виборчої кампанії", - сказав Добкін.

Кандидатуру Кернеса підтримали усі 987 присутніх на міській конференції делегатів. Інші кандидатури на посаду Харківського міського голови не висувалися.

Кернес подякував делегатам за висловлену довіру. "Я безмірно гордий, що ви довірили мені право йти на вибори. Я ніколи не розглядав Харків як трамплін для своєї подальшої кар’єри. Робота на благо міста – це ціль мого життя", - сказав Кернес.

Харківська міська партконференція Партії регіонів також висунула кандидатів у депутати у багатомандатному виборчому окрузі по виборах депутатів Харківської міськради, а також кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах по виборах депутатів Харківської міської ради.

Як повідомили у Харківській обласній організації Партії регіонів, сьогодні відбудеться конференція облорганізації партії, де офіційно будуть висунуті кандидатури в депутати Харківської обласної ради від Партії регіонів.

Нагадаємо, раніше впливовий регіонал Михайло Чечетов заявляв, що Геннадій Кернес є найреальнішим кандидатом на посаду мера Харкова. "Йому альтернативи немає, тому що він зарекомендував себе як справжній господарник, менеджер", - підкреслив Чечетов.

Читайте також:

Кернеса звинуватили у спробі вбити кандидата в мери Харкова

Регіони висунуть Кернеса в мери Харкова, бо "альтернативи немає"

Кернес звинуватив Луценка у професійному ідіотизмі

Кернес дав харків'янам номер свого мобільного телефону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: