Партія регіонів влаштує для Януковича в Тернополі другий Донбас

ПР зобов'язалася забезпечити Януковичу перше місце в області під час президентських виборів.

Виборчий штаб кандидата на пост президента України Віктора Януковича в Тернопільській області зобов'язався забезпечити своєму кандидатові перше місце в області під час першого туру президентських виборів 2010 року.

Про це 9 листопада під час прес-конференції повідомив голова обласної організації Партії регіонів Орест Муц.

За його словами, керівництво партії ставило перед обласним штабом завдання в три рази менше. "Але, з огляду на те зростання підтримки, яке ми спостерігали під час виборів до облради, коли ми набрали 10% замість 1,6%, як нам дехто прогнозував, маючи розгалужену структуру на місцях і такого кандидата - ми взяли на себе зобов'язання взяти перше місце. Друге місце в першому турі - це буде особиста поразка для мене і для нашої команди ", - сказав Муц.

Він зазначив, що розуміє, яка відповідальність лежить на ньому, оскільки в Партії регіонів не просто говорять про завдання, "а будуть вимагати результат". "Тепер ми не маємо морального права підвести", - окреслив ситуацію Муц.

У свою чергу місцеві регіонали висловили прохання до керівництва партії на майбутніх парламентських виборах включити до прохідної частини списку представників від області. "Щоб представник Тернопільської області, один або два - залежно від забезпечених результатів, був у сотні, щоб галичани бачили, що їхні земляки теж долучилися до перемоги", - уточнив суть прохання Муц.

На який саме відсоток голосів мешканців розраховує штаб Партії регіонів Муц не конкретизував. "Я не буду говорити зараз про 10% або 20%. Візьмемо рівно стільки, скільки буде необхідно для перемоги. Якщо хтось візьме 30%, то ми - 33%, якщо хтось візьме 40%, то ми - 43% ", - сказав голова обласної організації Партії регіонів. При цьому додавши, що для партії принципово випередити найближчого конкурента на 3%, "щоб результат був відчутним і потім ніхто не піддав сумніву результати".

Голова обласної організації також запевнив, що під час виборчої кампанії Янукович приїде до Тернополя і проведе в місті публічну зустріч з громадськістю.

"Ми забезпечимо теплу зустріч, щоб Віктор Федорович відчув себе як вдома, як у Донецьку", - пообіцяв Муц.

Нагадаємо, лідер Партії регіонів Віктор Янукович залишився лідером рейтингу кандидатів у президенти. В той же час, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко скоротила відставання від першого місця.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова. Згідно їхнім результатам, у першому турі виборів за Януковича готові проголосувати 24,7% респондентів, а за Тимошенко - 17,3%.

Читайте також:

Тимошенко скоротила відставання від Януковича до 6%

Янукович майже на 12% популярніший за Тимошенко

Янукович обіцяє робити все що Тимошенко, тільки навпаки

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: