Партія регіонів внесла в Раду зміни до закону про вибори

Документ передбачає скасування вимоги про реєстрацію місцевих осередків партій щонайменше за рік до дня місцевих виборів для участі в цих виборах.

Партія регіонів зареєструвала у Верховній раді законопроект №7043-1, який передбачає внесення до виборчого законодавства України двох принципових змін.

Автор документа, глава парламентської фракції ПР Олександр Єфремов пропонує виключити із закону про місцеві вибори вимогу про обов'язкову реєстрацію місцевих організацій політичних партій щонайменше за 365 днів до дня місцевих виборів для участі в цих виборах.

Крім того, згідно з законопроектом, до складу територіальних виборчих комісій може входити від 9 до 18 осіб, при цьому від партій, які представлені в Раді, до складу комісій можуть бути включені не більш як 15 кандидатур, від партій, не представлених у Раді, але які мають намір висунути своїх кандидатів на відповідних виборах - не більш як 3 кандидатури.

Законопроект буде розглянуто Верховною радою 30 серпня. Спеціально для цього парламент збереться на позачергове засідання.

Парламентська коаліція 25 серпня повідомила президенту Віктору Януковичу про свій намір підтримати ініціативу щодо внесення змін до закону про місцеві вибори.

Читайте також:

Литвин позачергово збере Раду 30 серпня

Коаліція підтримала Януковича і змінить закон про вибори

Рада внесе дві зміни у закон про місцеві вибори

Литвин викликає депутатів з відпусток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: