Партія регіонів вражена власним результатом у Тернополі

"Регіонали" розраховували набрати не більше 3-4% на виборах до Тернопільської облради, тому результат у майже 9% став для них приємною несподіванкою.

Партія регіонів приємно здивована високим результатам, отриманим нею на виборах до Тернопільської обласної ради у неділю, 15 березня.

Про це заявила депутат Верховної ради від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи результати волевиявлення на Тернопільщині.

За її словами, згідно з попереднім підрахунком голосів, Партія регіонів отримала 10,3% голосів і є третьою за рейтингом політичною силою після ВО "Свобода", яка "отримала більше 34%" та Єдиного центру, який отримав 13%, тоді як БЮТ взяв 8,6% голосів.

"За нашими навіть найоптимістичнішими розрахунками, ми очікували 3-4%. А це несподіваний результат", - зізналася Герман.

"І це може свідчити про зростання популярності Партії регіонів в західних областях, оскільки Тернопіль дуже показовий у цьому плані – навіть більше показовий, ніж Львів", - вважає вона.

Герман додала, що в деяких районах Тернопільщини Партія регіонів взагалі посіла перше місце. "В трьох районах області ми взяли 25, 20 і 15 з чимось відсотків. Це дуже високий результат", - наголосила депутат.

Позачергові вибори до Тернопільської облради відбулися 15 березня після низки суперечливих судових рішень, останнє з яких уможливило ці вибори. БЮТ, з ініціативи якого Верховна рада скасувала на початку березня ці вибори, заявив, що не бере в них участі, однак залишився не викресленим у виборчих бюлетенях.

Читайте також:

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Вибори у Тернополі - репетиція перед президентськими

БЮТ: на виборах у Тернополі – сотні порушень

На виборах в Тернополі помер секретар дільничої комісії

Відео"Регіонали" про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: