Партія регіонів: ЄС, США і Росія безпідставно турбуються про Тимошенко

У Партії регіонів заявили, що Тимошенко "судять за те, що вона в 2009 році підробила документи державного значення", а не з політичних мотивів.

Партія регіонів вважає безпідставними заяви як зарубіжних, так і українських політиків, які висловили стурбованість щодо арешту колишнього прем'єра Юлії Тимошенко. ПР закликала не тиснути на суд у цій справі.

Про це йдеться в заяві Партії регіонів.

"Окремі політики в Україні та за кордоном закликають українську владу припинити судовий процес проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, вбачають у ньому політичні мотиви. А деякі апологети і зовсім представляють колишню главу уряду як борця з корупцією і зразок демократії", - сказано в заяві ПР.

У ній регіонали вказали, що Тимошенко "судять за те, що вона в 2009 році підробила документи державного значення - директиви Кабінету міністрів України на ведення переговорів з російською стороною та укладення контракту на постачання і транзит газу з Російської Федерації".

"У момент виготовлення фальшивки екс-прем'єр-міністр вже знала, що уряд України відмовився підтримати зміст написаних нею директив, бо умови постачання і транзиту газу, визначені в них, вкрай невигідні і дискримінаційні для України. Тим не менше, за вказівкою Тимошенко підроблений документ під назвою Директиви було виготовлено, підписано нею особисто і на нього була поставлена ​​печатка Кабінету міністрів України", - заявили регіонали.

Таким чином, як сказано в заяві, Тимошенко "змусила" керівників Нафтогазу України підписати угоду, що передбачає підвищення ціни на газ з 2010 року і кабальні умови.

Як зазначили у ПР, тільки суд має право вживати всіх необхідних за законом заходів для встановлення істини, включаючи зміну запобіжного заходу проти обвинуваченої.

При цьому регіонали заявили, що Тимошенко затягує процес, і звинуватили її в перешкоджанні розгляду справи по суті, цинічній образі суду і свідків.

"У кожній демократичній країні перешкоди, які чинили правосуддю, від кого б вони не виходили, розглядаються як тяжкі дії", - заявили в ПР.

"Хочеться запитати тих європейських політиків, які турбувалися арештом Тимошенко: а як у ваших країнах суд вчинив би щодо обвинуваченої, яка погрожує судді і свідкам, проявляє викликає неповагу до суду? Напевно, суд прийняв би адекватні заходи", - йдеться в заяві партії.

"І тому ніхто - ні політики, ні засоби масової інформації, ані різні організації, - не мають права чинити тиск на суд", - резюмується в заяві.

Як повідомлялося, Окружний адмінсуд Києва заборонив масові акції під Печерським судом і Лук'янівським СІЗО.

Рішенням суду було заборонено проводити будь-які акції по всьому периметру вулиці Хрещатик та Майдану Незалежності з 7 по 31 серпня, а також на вулиці Дегтярівській, по всьому периметру стаціонарної огорожі Лук'янівського СІЗО - безстроково.

6 серпня прихильники Тимошенко встановили близько 20 військових наметів біля арки, що веде у двір суду, а співробітники міліції пізніше відгородили їх залізним парканом.

5 серпня Печерський райсуд ухвалив рішення про арешт Тимошенко.

У відповідь на це депутати Верховної Ради від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" вирішили безстроково пікетувати Печерський райсуд Києва.

Усі подробиці арешту та справи Юлії Тимошенко читайте у спецтемі ТСН.ua

Читайте також:

У ПР вважають, що Тимошенко треба було заарештувати вже давно

Держдепартамент США закликає українську владу звільнити Тимошенко

Чоловік і донька Тимошенко стали її захисниками в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: