Партія регіонів запевняє, що Янукович ніякий не мільйонер

Коментуючи декларацію про доходи Януковича, регіонали кажуть, що він "не настільки багатий, як здається".

Депутат від Партії регіонів Олена Лукаш запевняє, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович насправді ніякий не мільйонер, а його декларацію про доходи, оприлюднену напередодні, просто невірно зрозуміли.

Коментуючи декларацію про доходи Януковича, регіоналка сказала: "Він не став настільки багатим, як вам здається. Аналізуючи цю декларацію, журналісти намагалися шляхом плюсування зробити висновки з певних сум".

"Справа в тому, що сама декларація про доходи затверджена ще у 1997 році і немає розділу "видатки". Тому дохід від реалізації майна, щоб придбати будинок, потрапляє у другий розділ з єдиною назвою "дохід", - заявила Лукаш.

За її словами, "саме від реалізації майна Янукович сплатив податки, задекларував доходи і придбав житло".

"Він реалізував майно, яке було у попередні роки, і на виручені кошти він придбав нове майно. Але журналісти, не маючи досвіду державного службовця, який кожен рік заповнює декларацію про доходи, зрозуміли, що це й те, й те, й те", - заявила депутат.

Крім того, Лукаш стверджує, що майже всі кандидати у президенти помилилися у своїх деклараціях про доходи.

"Майже всі кандидати у президенти помилилися у своїх деклараціях. Хтось на 67 гривень, хтось на 200 тисяч гривень. Один з кандидатів помилився на 11 мільйонів гривень", - зазначила вона. Водночас депутат відмовилася назвати ім’я цього кандидата.

Нагадаємо, згідно з оприлюдненою декларацією про доходи, головний опозиціонер України є мільйонером - за 2008 рік він заробив 4 мільйони 857 тисяч 923,3 гривні. Крім того, минулого року Янукович отримав 1 мільйон 680 тисяч 57,4 гривні матеріальної допомоги, 277 тисяч 419,77 гривні доходу від дивідендів, процентів і роялті та 223 тисячі 745,18 гривні заробітної плати.

Лідер ПР має у власності житловий будинок площею 619,6 квадратних метри, квартиру площею 239,4 квадратних метри та гараж на два машиномісця (20 та 19,9 квадратних метри відповідно). На рахунках у банках в Януковича 934 тисячі 135,04 гривні.

Загалом, з його декларації випливає, що порівняно з 2004 роком доходи Януковича зросли майже у 114 разів, у нього з’явився житловий будинок та квартира більшого розміру.

Читайте також:

З минулих виборів Янукович розбагатів у сто разів

Янукович зібрався виграти вибори, щоб подолати бідність

Янукович пообіцяв збільшити чисельність українців

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: