Партія регіонів заявила, що у них є понад 300 голосів у Раді

Чечетов повідомив, що в сесійній залі вже є понад 300 голосів на підтримку дій коаліції. ПР більше не залучатиме до коаліції опозиціонерів.

Перший заступник лідера фракції Партії регіонів, народний депутат України Михайло Чечетов повідомив, що в сесійній залі вже є понад 300 голосів (на підтримку дій коаліції).

"Питання нарощування коаліції знято, сьогодні розмита межа між коаліцією і опозицією, оскільки є близько 300 голосів депутатів з різних політичних фракцій, які можуть приймати стратегічні і доленосні рішення для країни", - підкреслив політик.

Він зазначив, що більшість процес поповнення коаліції не контролює, "не веде і не цікавиться нею".

"Офіційно в нас є близько 270 голосів, тому можливість приймати будь-які рішення. Разом з тим, наші двері в коаліцію відкриті для бажаючих - просимо, якщо ви хочете виконувати програму президента", - додав Чечетов.

"Регіонал" розповів, що багато депутатів, зокрема з "БЮТ-Батьківщина", підходять до нього і зізнаються, що переходити в коаліцію не будуть, але будуть голосувати, як хоче більшість.

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин не виключає можливості розширення коаліції.

Про це він сказав на прес-конференції, відповідаючи на питання щодо заяв деяких депутатів від НУНС щодо можливості входження цієї фракції до складу коаліції.

Литвин зазначив, що в нього відбуваються розмови "з лідерами неформальних груп у Верховній раді".

"В них є розуміння, що треба брати відповідальність всім за країну, але за умов, що буде збалансована політика - внутрішня і зовнішня, а головне, що буде виважений підхід в гуманітарній сфері", - сказав Литвин.

За його словами, "настрої змінюються, що дозволяє говорити про можливість розширення коаліції".

Читайте також:

Комуністи: Азарова замінять вже восени

До коаліції приєднаються ще 10 депутатів від БЮТ і НУ-НС

Партія регіонів запевнила, що не відмовиться від союзу з комуністами

Литвин чекає на розширення коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: