Партія регіонів зібралась втретє поспіль позачергово скликати Раду

Партія регіонів може провести таке засідання, щоб розглянути насамперед питання бюджету, а також соцстандартів.

Партія регіонів обговорить спроможність проведення 15 січня позачергового засідання парламенту. Про це журналістам в кулуарах Верховної ради повідомив нардеп-регіонал Сергій Ківалов.

"До обіду ми визначимося щодо завтрашнього засідання Верховної ради. Ми ще не визначилися, і вирішуватимемо", - сказав він. За словами Ківалова, Партія регіонів може провести таке засідання, щоб розглянути насамперед питання бюджету, а також соцстандартів.

Як відомо, призначене на 14 січня позачергове засідання Верховної ради зірвалося через те, що фракція БЮТ у повному складі залишила сесійну залу.

Перед цим представник БЮТ Андрій Кожем'якін з парламентської трибуни заявив, що у разі, якщо першим питанням позачергового засідання ВР у четвер не будуть поставлені зміни виборчого законодавства, фракція не буде брати участь "у цьому фарсі, ініційованому Партією регіонів".

Нагадаємо, БЮТ ініціював позачергову сесію парламенту з вимогою скасувати процедуру голосування на дому без відповідного документу, що підтверджує неможливість виборця прийти на дільницю.

Водночас Партія регіонів випередила БЮТ і зареєструвала свою постанову про позачергову сесію, у порядку денному якої дане питання стоїть останнім. ПР, у свою чергу, наполягала на ухваленні держбюджету на 2010 рік, проте 13 січня ВР не змогла дійти жодного рішення з цього питання.

Читайте також:

БЮТ у повному складі залишив Раду та зірвав її роботу

Рада відкрилась плакатами проти Тимошенко й перервою

БЮТ заявив про підготовку до масової фальсифікації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: