Партія регіонів зізналась, що Мінздоров'я очолює корупціонер

У ПР зазначили, що за діяльність глави Мінздоров'я Зиновія Митника несе особисту відповідальність прем'єр-міністр Микола Азаров.

Заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Валерій Коновалюк звинуватив міністра охорони здоров'я Зиновія Митника в зловживанні службовим становищем, а також у корупції.

"Те, що Зиновій Митник дуже легендарно себе виявив у попередні 3-4 роки, працюючи в Міністерстві охорони здоров'я, мабуть, мені вам розповідати не треба. Я думаю, що більшою мірою претензії, які стосуються зловживань, корупції в Міністерстві охорони здоров'я, коли він очолював тендерний комітет, стосуються насамперед його", - заявив Коновалюк на брифінгу 22 вересня.

Коновалюк також заявив, що під усіма документами з закупівлі препаратів і медичного обладнання за завищеною ціною стоїть підпис Митника.

"Я думаю, що ми будемо порушувати питання про відповідальність нинішнього міністра, який дуже довго працював у цій сфері ще в попередній період діяльності минулої влади", - підкреслив він.

При цьому депутат від ПР зазначив, що за діяльність Митника несе особисту відповідальність прем'єр-міністр Микола Азаров, тому що саме ним була запропонована кандидатура Митника на посаду міністра охорони здоров'я.

Як повідомлялося, у червні парламентський комітет з питань охорони здоров'я ініціював звіт міністра перед Верховною радою про свою роботу в Міністерстві охорони здоров'я в 2008-2009 роках, коли він очолював тендерний комітет міністерства.

У липні Азаров заявляв, що не бачить підстав для звільнення Митника з посади міністра охорони здоров'я.

Читайте також:

Медицину в Україні зроблять платною

У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

Уряд відправить у відставку главу МОЗ

Міністр охорони здоров’я витратив мільйон на концерт з бенкетом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: