Партія регіонів знайшла союзників в Європі

Партія регіонів домовилась про співпрацю з європейськими соціалістами, які мають представництво в Європарламенті.

14 жовтня заплановано підписання Меморандуму про взаємодію між Партією регіонів і і впливовою політичною силою Європарламенту - Партією європейських соціалістів.

Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністра Миколи Азарова з президентом Партії європейських соціалістів Полом Расмуссеном у Брюсселі.

Азаров, як голова Партії регіонів підкреслив, що прогресивний альянс соціалістів і демократів, до якої входить ПЄС, ідеологічно найближчий Партії регіонів і переслідує подібні соціально-політичні ідеї.

"Партія регіонів найбільша в Україні, її почесний голова обраний президентом держави, і саме ми взяли на себе відповідальність за реформи в країні. На цьому шляху нам доведеться вирішувати складні економічні та соціальні проблеми, і тому ми вважаємо, що обмін досвідом, інформацією з європейськими демократичними інституціями і демократичними організаціями є для нас вкрай важливим", - цитує Азарова прес-служба Кабміну.

Расмуссен, у свою чергу, запевнив, що соціалісти підтримують прагнення України укласти з Європейським союзом угоду про асоціацію, угоду про створення зони вільної торгівлі і безвізові поїздки.

Голова ПЄС наголосив, що у центрі їхньої уваги такі базові цінності як верховенство закону, забезпечення прав і свобод громадян, вільне функціонування демократичних інституцій. Азаров запевнив, що це є базовими цінностями і для Партії регіонів, і підтверджувати це партія буде не деклараціями, а практичною роботою в Україні, яка має на меті досягти європейського рівня життя і демократичних стандартів.

Азаров пообіцяв, що Партія регіонів надаватиме своїм партнерам у Європі якнайповнішу об’єктивну інформацію, і запропонував укласти меморандум взаємодії Партії регіонів і ПЄС.

"Так ми можемо починати рухатися разом, - заявив Расмуссен, - І бажаю нам успіхів на цьому шляху. Я народився в дуже злиденному портовому містечку, тому добре знаю, як важко боротися із злиднями. Впевнений, що ви свій шлях пройдете успішно".

Зазначимо, Партія європейських соціалістів об’єднує 32 національні партії та представлена у Європарламенті.

Нагадаємо, що українська опозиція, а саме "Батьківщина", Народний рух і "Наша Україна", тісно співпрацюють з Європейською народною партією - найбільш впливовою політичною силою Європарламенту, яка об'єднує 73 партії з 39 країн.

Читайте також:

ПР: весь світ зрозумів, що ця влада на 10 років

ПР ініціює створення російсько-українських шкіл

"Регіони" з росіянами перепишуть історію України від "помаранчевих чортенят"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: