Партія регіонів: звання Героя для Бандери розколює Україну

Партія регіонів виступила з вимогою змінити нагородну політику президента України.

Партія регіонів заявляє, що присвоєння звання Героя України провіднику ОУН Степану Бандері в День соборності "не сприятиме об'єднанню України".

"Це крок до ще більшого розколу країни. Партія регіонів вимагає змінити нагородну політику президента України", - говориться в заяві, розповсюдженій прес-службою ПР.

"Глава держави в цьому питанні теж має бути президентом всієї України, а не якоїсь однієї її частини. Ми повинні робити все, щоб зближати регіони, зближати людей, а не кидати в народ нове каміння розбрату", - відзначається в заяві.

Як відомо, своє рішення про надання звання Героя Бандері Віктор Ющенко підтвердив на урочистостях на честь Дня соборності України 22 січня. У своєму виступі президент, зокрема, зазначив, що зробив те, чого "чекали мільйони українців і багато років". Пізніше прес-служба президента оприлюднила відповідний указ глави держави.

Перед цим протягом кількох років із вимогами присвоїти Бандері звання Героя України виступали низка націоналістичних партій і громадських організацій.

Варто зазначити, що в жовтні 2007 року Ющенко присвоїв звання Героя України командиру Української повстанської армії Роману Шухевичу. Це рішення викликало неоднозначну реакцію в українському суспільстві.

Читайте також:

Ющенко присвоїв Бандері звання Героя України

Під пам’ятник Бандері у Львові підклали гранату

Янукович обурений намірами присвоїти звання Героя Степану Бандері

На Прикарпатті відзнакою Бандери ледь не нагородили самого Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: