Партія регіонів звинуватила Тимошенко у підкупі виборців

"Регіонали" поширили заяву, в якій стверджують: Юлія Тимошенко через листонош купує голоси виборців.

Партія регіонів звинуватила прем'єра Юлію Тимошенко у проведенні виборчої кампанії незаконними способами, зокрема, методами підкупу виборців і адміністративного тиску.

Як йдеться у заяві партії, розміщеній на офіційному сайті ПР, у Запорізькій області почалася кампанія укладення "договорів з виборцями", за якими громадяни отримують гроші за явку на вибори і голосування за Тимошенко.

"Займаються укладенням таких договорів сільські листоноші, яким нещодавно Тимошенко в особливому порядку зробила надбавку до зарплати. Також листоноші займаються укладенням договорів з агітаторами за Тимошенко, які працюють за принципом "мережевого маркетингу": за залучення більш ніж 30 виборців виплачуються премії", - заявили "регіонали".

За інформацією Партії регіонів, у Запорізькій, Житомирській, Івано-Франківській областях в агітаційних наметах БЮТ роздають захисні пов'язки та оксолінову мазь, яких в той же час немає ні в аптеках, ні в лікарнях.

"Тимошенко йде на пряме використання в своїй кампанії адміністративного ресурсу. Користуючись службовим положенням і тим, що дії інших кандидатів в президенти обмежені карантином, Тимошенко активно піариться в лікарнях, збирає наради в регіонах, що виливаються в суто передвиборний піар, роздає безкоштовні акти на землю і квартири, придбані за державний рахунок, необмежено користується ефірним часом", - наголошується в зверненні.

У зв'язку з вищепереліченим, Партія регіонів закликала Центральну виборчу комісію надати правову оцінку фактам підкупу і залякування, забезпечити припинення порушень закону.

Читайте також:

Остаточний список кандидатів у президенти

БЮТ: Ющенко перетворюється на довірену особу Януковича

Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

Західноукраїнська молодь готується до нових "майданів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: