ПР звинуватила Тимошенко у шпигунстві

Партія регіонів оприлюднила аудіозапис, який нібито свідчить про направлення в Україну бійців грузинських спецпідрозділів.

Партія регіонів звинувачує прем’єр-міністра, кандидата у президенти Юлію Тимошенко у державній зраді і вимагає у Служби безпеки України вжити негайних заходів для запобігання злочинним діям глави уряду. Про це 19 січня на засіданні Верховної ради заявив депутат-регіонал Вадим Колесніченко.

Депутат у сесійній залі оприлюднив аудіозапис, який, на думку регіонала, є свідченням того, що Юлія Тимошенко нібито домовляється з президентом Грузії Михайлом Саакашвілі про направлення на вибори в Україну бійців грузинських спецпідрозділів. На записі Саакашвілі нібито дякує Тимошенко за можливість зареєструвати на виборах спостерігачів від Грузії.

Колесніченко заявив, що даний аудіозапис є свідоцтвом державної зради. Він зажадав від СБУ негайної перевірки і покарання винних, які зняли з каналів зв'язку дану розмову. "І в той же час розглянути питання про державну зраду, про шпигунство на користь іноземної держави, про дії з боку Тимошенко, направлені на дестабілізацію ситуації в країні", - сказав депутат.

Нагадаємо, 19 січня однопартієць Колесніченка, депутат Володимир Сівкович звернувся до Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, МЗС та РНБО з вимогою перевірити факти втручання іноземних громадян у перебіг президентської виборчої кампанії в Україні.

У своєму депутатському зверненні Сівкович вказав на документальні підтвердження приїзду до України як спостерігачів за виборами близько двох тисяч громадян Грузії, серед яких, за його словами, "кілька сотень бійців ОМОНу МВС Грузії, спортсменів-борців та представників кримінальних структур". Ці особи, за інформацією народного депутата, "приїхали в Україну лише для дестабілізації ситуації, громадських заворушень, аж до провокування збройного конфлікту в період першого та другого туру голосування".

До депутатського запиту він додав записи телефонних розмов нібито представників влади Грузії та України щодо направлення в Україну для спостереження за виборами бійців грузинських спецпідрозділів.

Читайте також:

Грузинська опозиція: Саакашвілі грубо втрутився в українські вибори

Грузинські спостерігачі вилетіли з Донецька додому

"Регіонали" заявили, що серед грузинських спостерігачів є "спецназівці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: