Партія "Сильна Україна" буде представлена в місцевих радах усіх областей - Сергій Тігіпко

Сергій Тігіпко переконаний, що його політична сила буде представлена у місцевих радах усіх областей України.

"Сильна Україна" за результатами місцевих виборів буде представлена у радах у всіх регіонах країни. Про це голова партії Сергій Тігіпко заявив журналістам на брифінгу в Київській області, оцінюючи виборчу кампанію, проведену його партією.

"Я впевнений, що ми будемо представлені у всіх областях, десь більше, десь менше", - спрогнозував Тігіпко.

На його думку, важливим чинником є загальнонаціональний характер виборчої кампанії, яку провела "Сильна Україна". "Це дуже важливо, адже якщо ти зосереджений тільки на одному регіоні, то обов'язково будеш висувати ті гасла, які краще сприймаються саме в цій місцевості. І кінець кінцем, ти не поєднуєш, а тільки роз'єднуєш країну. Я вважаю, що доля сильних політиків - це саме об'єднання країни", - вважає Сергій Тігіпко.

За його оцінками, "Сильна Україна" провела потужну виборчу кампанію із серйозною організацією процесу. "Спочатку було непросто, тому що адмінресурс відчували всі, але, я думаю, що дуже вчасно втрутився президент, адже відразу після цього навіть суди стали по-іншому реагувати", - підкреслив лідер "Сильної України". На даний момент, за його словами, важливо те, як пройдуть самі вибори і підрахунок голосів.

"По деяких регіонах ми проведемо паралельний підрахунок голосів, щоб проконтролювати хід виборів. Я сподіваюся, що все буде нормально", - зазначив політик. Тігіпко також повідомив, що перед партією на місцевих виборах стоїть завдання набрати максимальний рейтинг.

Читайте також:

Тігіпко за грантову систему розподілу коштів для розвитку спорту

"Сильна Україна" оголошує "Адмінресурс - стоп!"

Тігіпко: ніщо так не дискредитує владу, як митниця і податкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: