Партія Тимошенко проведе з'їзд у Києві

На з'їзді розглядатимуться питання про політичну ситуацію в Україні та завдання на місцевих виборах, внесення змін до статуту партії. У заході візьме участь лідер партії Юлія Тимошенко.

17 жовтня у Києві відбудеться з'їзд політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Як повідомляє прес-служба партії, на з'їзді, зокрема, розглядатимуться питання про політичну ситуацію в Україні та завдання на місцевих виборах, внесення змін до статуту партії.

Також планується ухвалити резолюцію з'їзду.

У заході візьме участь лідер партії Юлія Тимошенко.

Початок роботи з'їзду об 11:00.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної ради, бютівець Микола Томенко заперечує розмови про те, що нардеп Наталія Королевська підсиджує лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко.

"Я дивився соціологію. Звичайно, популярність Наталії останнім часом зросла, але не настільки, щоб можна було вже говорити про якусь самостійну лінію... При цьому риторика Королевської цілком відповідає риториці опозиційного політика - вона оприлюднює правильні, зважені тези. І багатьом у фракції варто було би брати з неї приклад. Особливо - главам парламентських комітетів, - заявив Томенко.

"У цілому, перспектива нашої політичної сили, як партії європейської і демократичної, як раз і залежить від наявності не одного, а багатьох харизматичних ідеологічних політиків", - додав він.

Читайте також:

Міжнародні експерти вважають аудит уряду Тимошенко "полюванням на відьом"

Госпіталізовано усіх активістів партії "Батьківщина", які голодували під ЦВК

БЮТ звільнив Томенка з керівництва фракції за власним бажанням

Томенко: перспектива БЮТ - у наявності не одного, а багатьох харизматичних політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: