Партія Тимошенко заявляє про обшук у її офісі

У Черкасах співробітники міліції провели обшук приміщень офісу партії "Батьківщина" та вилучили інформаційні листівки щодо діяльності влади.

У понеділок, 2 серпня, вранці під приводом начебто розмінування обласного офісу партії "Батьківщина" у Черкасах співробітники міліції провели обшук усіх приміщень та вилучили інформаційні листівки щодо діяльності влади.

Про це повідомили у прес-службі БЮТ з посиланням на народного депутата від БЮТ Ігоря Єреська.

"У цих листівках була інформація про те, що з 1 серпня уряд Януковича підвищив ціни на газ на 50% і пояснення, кому йдуть народні гроші", - сказав він.

"Я як народний депутат і ми як опозиція маємо право роздавати ці інформаційні матеріали населенню, щоб вони знали, що відбувається в країні", - наголосив член БЮТ.

За словами Єреська, працівники міліції у грубій формі заперечували той факт, що це "розмінування" лише привід для того, щоб втрутитися у партійні справи.

Він повідомив, що вже подані скарги і звернення до Генеральної прокуратури та до Міністерства внутрішніх справ.

"Ми вбачаємо у таких діях працівників міліції порушення закону", - сказав народний депутат.

"Ця подія повністю вкладається у схему діяльності нової адміністрації на Черкащині, суть якої полягає у придушенні будь-яких опозиційних видань, будь-яких опозиційних думок, будь-яких опозиційних дій", - підкреслив Єресько.

"Але ми як опозиція будемо відстоювати своє право інформувати населення, гуртувати людей, і щоб Черкащина завжди казала такій владі "ні" їхній діяльності", - резюмував Єресько.

Читайте також:

У партії Тимошенко перевіряють списки на наявність "випадкових людей"

ПР: опозиція має мінімум на п'ять років взагалі замовкнути

Екс-заступник СБУ: арешти Діденка і Макаренка нейтралізують Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: