Партія Яценюка вже створена і готова до виборів

Депутат заявив, що його політична сила вже готова до парламентських виборів.

Екс-спікер парламенту та депутат від блоку НУ-НС Арсеній Яценюк заявив, що його партія уже створена.
Про це він сказав в програмі "Свобода на Інтері".

Яценюк відповів на заклик лідера "Єдиного центру" Ігоря Кріля до скорішого створення партії з метою змінити політичну еліту, колишній спікер парламенту сказав: "Ігор, я вас розчарую – вона вже створена, так що я до виборів готовий".

Коментуючи можливість проведення дострокових парламентських виборів, він зазначив: "У кращому випадку в листопаді місяці відбудуться дострокові парламентські вибори. Скажіть, а до листопада як країні жити?".

"Якщо сьогодні оголосити про дострокові вибори, уряд у цей же день вийде з кабінетів і скаже – все, ми ні за що відповідальності не несемо. Це ж зробить більшість. Є сьогодні влада – вона несе відповідальність", - вважає Яценюк.

На його думку, усе рівно вибори будуть, "але не можна сьогодні давати можливість, щоб країна залишилася без управління взагалі".

Яценюк ще раз зазначив, що парламентські вибори відбудуться разом із президентськими. Крім того, депутат заявив, що всі гілки влади в державі мають діяти у межах своєї компетенції."Я цілком і повністю поділяю позицію стосовно того, що всі гілки влади повинні діяти у межах компетенції. У президента своя парафія, у парламенту своя парафія, в уряду – своя. Держава повинна працювати як механізм", - зазначив він.

Читайте також:

Яценюк заявив, що стане президентом

Литвин звинуватив у проблемах України виборчу систему

Кравчук закликав Ющенка піти у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: