Партія Ющенка чекає від Януковича життя як в трилері чи фільмі жахів

"Наша Україна" вкотре заявила про "безпорадність і авторитаризм нового керівництва", яке лише "нарощує борги" та "запопадливо-улесливо розмовляє з Путіним та Мєдвєдєвим".

"Наша Україна" заявляє, що з Віктором Януковичем життя в Україні буде в кращому разі схожим на трилер, в гіршому – на суцільний фільм жахів.

Про це йдеться в заяві прес-служби "Нашої України".

"За перші сто днів перебування при владі Янукович та його спільники не довели українцям на практиці декларовані ними принципи професіоналізму, чесності та патріотизму та ін. Насправді ані сам Янукович, ані сформований підконтрольною йому більшістю уряд виявилися неспроможними дати адекватні відповіді на виклики сьогодення", – йдеться в заяві.

Нашоукраїнці впевнені, що "уряд не збирається відходити від порочної практики катастрофічного нарощування зовнішніх і внутрішніх боргів. Якщо на початок 2010 року прямий та гарантований борг України складав 316,9 мільярди гривень, то у найближчий рік його розмір виросте майже удвічі – щонайменше 630 мільярдів".

"Бездарна політика нової команди стала об'єктом для критики навіть з боку Світового банку. Ця структура вказує, що намагання отримати від Росії щонайбільше дешевого газу для близьких до Януковича олігархів гальмує розвиток енергозберігаючих технологій та пошук альтернативних видів палива. В результаті уряд не реалізує інфраструктурних та енергозберігаючих проектів", - завляє НУ.

У партії переконані, що "гучно розрекламований "пакет реформ" виявився набором банальних і взаємно суперечливих декларацій, які ані Янукович, ані урядовці ніколи не будуть виконувати. Адже, як показують перші сто днів, реальні дії цієї влади не мають нічого спільного з декларованою програмою реформ".

У заяві розглядаються також методи управління нового уряду. "Єдиним рецептом від усіх кризових проявів в економіці та суспільстві став улюблений прийом Азарова – авторитарні утиски. Відповідно до цього рецепту збираються податки, будуються відносини з опозицією та журналістами. І лише з Путіним та Мєдвєдєвим зверхній тон змінюється на запопадливо-улесливий. Саме поверненням до командно-адміністративних методів державного управління, передусім, і відзначився новий режим".

"Наша Україна" переконана, що безпорадність і авторитаризм нового керівництва України згубні для країни.

Відзначимо, що члени Комітету захисту України запланували проект "Чорна книга" діянь режиму Януковича" і вже показали перший том (щоправда, там заповнені лише перші сторінки).

Читайте також:

Опозиція пише "Чорну книгу" діянь режиму Януковича

Тягнибок знову закликав до революції

Понад 55% українців вважають політику Януковича проросійською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: