Партія Ющенка готує нову концепцію розвитку

Нова концепція має стати своєрідним планом дій партії на найближчий період, включаючи участь політичної сили у місцевих виборах.

Звітно-виборчий з'їзд партії "Наша Україна" відбудеться в період із 3 липня по 21 серпня.

Таке рішення було ухвалено в суботу на засіданні Ради партії.

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко наголосив, що він має дати оцінку діяльності партії і затвердити концепцію її розвитку.

За словами Ющенка, ця концепція має стати своєрідним планом дій партії на найближчий період, включаючи участь політичної сили у місцевих виборах.

"Нам потрібно ухвалити нову концепцію розвитку "Нашої України". Безумовно, після того, як відбулись політичні змагання - вибори, потрібно визначити навколо чого партія повинна реорганізовуватися і рухатися далі", - наголосив Ющенко.

Нагадаємо, що Віктор Ющенко наголосив, що співпраця очолюваної ним партії з Блоком Юлії Тимошенко може привести лише до знищення НУ. Екс-президент також вважає, що БЮТ не можна вважати демократичною силою.

"У КПУ і у БЮТ є одна спільна риса - це демагогія. І є одна риса, яка їх роз'єднує: якщо КПУ - це просто демагогія, то БЮТ - це демагогія у вишиванці", - сказав Ющенко.

Він також зауважив, що не бачить особливих відмінностей між ідеологією БЮТ та Партії регіонів. Ющенко висловив припущення, що ці дві політичні сили невдовзі знову об'єднаються, і не виключив, що це може статися під час ухвалення проекту змін до Конституції, які свого часу розробляв колишній глава адміністрації президента Віктор Медведчук.

Читайте також:

Ющенко: Тимошенко – це демагогія у вишиванці

БЮТ: регіонали і Ющенко спланували провокацію проти Тимошенко

З партії Ющенка пішла вся прес-служба

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: