Партія з Блоку Литвина на виборах президента буде підтримувати Тігіпка

Трудова партія, яка входить до Блоку Литвина, не має політичних зобов’язань підтримувати на президентських виборах лідера блоку.

Трудова партія України підтримає Сергія Тігіпка, якщо він балотуватиметься на пост президента.

Про це заявив голова ТПУ Дмитро Сирота на з’їзді партії, який проходить у суботу у Києві.

Сирота наголосив, що відносини між Трудовою партією і Тігіпком ґрунтуються на засадах стратегічної співпраці.

"Тігіпко є нашим неформальним лідером, і у разі, якщо він ухвалить рішення взяти участь у президентських виборах, ми його підтримаємо", - сказав Сирота.

Він також наголосив, що така позиція партії не суперечить входженню цієї політичної сили до Блоку Литвина у Верховній Раді.

"Ми підтримували і підтримаємо наших партнерів по блоку щодо усіх позитивних питань, над якими вони працюють у парламенті. Я переконаний, що роботи вистачить усім, хто хоче працювати на благо України, а не відстоювати свої особисті інтереси", - сказав голова ТПУ.

Водночас Сирота заявив, що Трудова партія не має політичних зобов’язань підтримувати Володимира Литвина на президентських виборах, якщо він балотуватиметься.

На запитання, як така позиція партії узгоджується з тим, що ТПУ у ВР входить до Блоку Литвина і у зв’язку з цим повинна підтримувати якогось єдиного кандидата від цього блоку, Сирота повідомив, що очолювана ним партія не має політичних зобов’язань підтримувати на президентських чи місцевих виборах кандидатів, висунутих політичними партнерами.

"Існує міжпартійна угода між Трудовою партією України і Народною партією Литвина. Виключним предметом цієї угоди є співпраця у Верховній раді", - зазначив Сирота, наголосивши, що ця домовленість не врегульовує питання щодо виборів президента чи місцевих виборів.

Нагадаємо, 27 квітня Голова правління "Сведбанку", співголова Ради інвесторів при Кабінеті міністрів Сергій Тігіпко має намір балотуватися на посаду президента України.

Читайте також:

Тігіпко: перед виборами президента у парламенті слід переобрати ВР

Тігіпко вирішив піти у президенти

ЗМІ: Тігіпко балотуватиметься у президенти

Литвин не проти, щоб Тігіпко увійшов у його блок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: