Партію Мороза виключили з Соціалістичного Інтернаціоналу

Рада Соцінтерну виключила низки партій із своїх лав за невідповідність дій цих партій основоположним цінностям та принципам Інтернаціоналу.

Соцпартію України виключили із Соціалістичного Інтернаціоналу. Про це повідомили учасники Ради Соцінтерну, яка відбулася 1-2 липня в Афінах.

Рада проходила під головуванням президента СІ, прем'єр-міністра Греції Георгіоса Папандреу і була присвячена новій хвилі демократії, спричиненій "весною народів" у Північній Африці.

Серед рішень цієї Ради, що ухвалені під впливом "арабської весни" було і видалення низки партій із лав Соцінтерну за невідповідність дій цих партій основоположним цінностям та принципам Інтернаціоналу.

"Чистка" передовсім зачепила арабські країни, проте і у Східній Європі дві партії викреслені із членів СІ. Це - Болгарська партія лівих соціал-демократів та Соціалістична партія України Олександра Мороза.

Соціалістичний інтернаціонал (Соцінтерн) - міжнародна неурядова соціал-демократична організація, створена в 1951 році у Франкфурті-на-Майні (Німеччина) на організаційному з'їзді 34 соціалістичних і соціал-демократичних партій, переважно з Європи. Вважає себе правонаступником II Інтернаціоналу і в 1989 році офіційно відзначила сторіччя.

Членами Соцінтерну є понад півтори сотні партій з 126 країн.

Читайте також:

На з'їзді СПУ помер секретар політради партії

У Полтаві спалили офіс Мороза з усією агітацією

"Мегаблок" лівих сил розвалився: Вітренко відіслали до психотерапевта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: