Партію регіонів очолить Колесніков

Соратниця Колеснікова по Партії регіонів Ганна Герман стверджує, що він має найбільші шанси стати главою ПР.

Найбільші шанси бути обраним новим лідером Партії регіонів має віце-прем'єр-міністр з питань Євро-2012, глава Донецької обласної організації ПР Борис Колесніков. Проте, хто б не очолив ПР, ідейним лідером політичної сили залишиться Віктор Янукович.

Про це заявила заступник глави Адміністрації президента, один з лідерів Партії регіонів Ганна Герман.

Серед найбільш імовірних кандидатів на посаду глави ПР Герман назвала Нестора Шуфрича, Олександра Єфремова та Бориса Колеснікова.

"І я б поставила Бориса навіть на перше місце. Багато хто схильний вважати, що саме Борис повинен очолювати партію, і вести її далі, на наступні вибори, і ще на наступні вибори. Він ерудований, він швидко приймає рішення. Мені було дуже приємно з ним працювати під час виборчої кампанії, хоч і дуже важко: ми обидва дуже емоційні, і ми часто сперечалися до різкостей. Але з розумною людиною завжди можна знайти контакт", - розповіла Герман.

Герман назвала малоймовірною можливість призначення на пост глави ПР лідера партії "Сильна Україна", віце-прем’єра з економічних питань Сергія Тігіпка.

Вона наголосила, що "збереться з'їзд, і, наскільки я розумію настрої в нашій команді, партію очолить хтось, хто пройшов з нами всі ці роки, хто був у команді в найскладніші часи. І це буде правильно. Тігіпко - симпатична людина, але я не думаю, що його виберуть".

Вона також припустила, що з'їзд Партії регіонів, на якому буде обраний новий глава цієї політичної сили, пройде наприкінці весни.

"В першу чергу ми повинні сформувати владу. Можливо, з'їзд буде в кінці весни, коли ми вже розставимо кадри і візьмемо ситуацію в свої руки. Але кого б не вибрав з'їзд, лідером всі вважатимуть Януковича. Це - сила імені і харизми", - підкреслила заступник керівника президентської Адміністрації.

Кажучи про роботу Януковича, Герман заявила, що таке враження, що він народився президентом. Нічого не змінилося. Він має такий самий, як і раніше, стиль керівництва - так само не поспішаючи, але точно ухвалює рішення, так само багато вимагає від людей. Він поводиться, як і раніше".

Читайте також:

Колесніков зізнався, що не розмовляв українською зі школи

Колесніков змусив львівських чиновників заговорити російською

Тимошенко порадила Азарову пересісти зі службового авто на коней

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: