Партію регіонів підтримують  8% киян

Якби вибори до Київради були зараз, то кияни голосували б за партії Кличка, Тимошенко, Тігіпка, Яценюка та інші. Але за регіоналів голосували б лише 8% киян.

Якби вибори до Київської міської ради проводились зараз 2011 року, то кияни найбільшою мірою підтримали би партію "Удар" Віталя Кличка, за яку готові проголосувати 25,0% жителів столиці, які не відмовились від участі в голосуванні. А от Партію регіонів підтримало б лише 8% киян.

Про це свідчать результати опитування, яке провело "Українське демократичне коло" на замовлення Інституту політики.

Згідно з опитуванням, за Партію регіонів, до якої належить призначений президентом голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, згодні віддати свій голос 8 % киян.

Висловили готовність проголосувати за ВО "Батьківщина" – 17,3%, за партію "Сильна Україна" – 12,3%, за "Фронт Змін" – 5,0%, за партію "Громадянська позиція" – 4,2%, за ВО "Свобода" – 3,6%, за партію "Європейська партія України" – 3,4%, за Комуністичну партію України – 2,0%, за Народну партію – 1,0%, за партію "Наша Україна" – 0,8%, за партію "За Україну!" – 0,6%, за Християнсько-ліберальну партію України – 0,4%, за Прогресивну соціалістичну партію України – 0,1%, за іншу партію – 1,0%. Проголосували б проти всіх – 7,4%, а 7,9% не змогли визначитись.

У другій половині березня 2011 року кількість киян, які не відмовилися від участі у виборах до Київської міської ради, становить 89,2% (сума відсотків відповідей "Упевнений, що братиму участь" і "Скоріше за все, братиму участь").

"Українське демократичне коло" провело репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва 19–25 березня 2011 року. Усього за місцем проживання опитано 800 респондентів. Статистична похибка вибірки без урахування дизайн-ефекту з вірогідністю 0,95 не перевищує ±3,5%.

Читайте також:

Українці розчарувалися у президентській формі правління

Майже половина українців готова вийти на акції протесту

Затулін порадив Януковичу зробити з України федерацію

47% українців хочуть назад у СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: