Партію Ющенка банкрутять і виселяють

У партії "Наша Україна" немає грошей, щоб платити по боргах. У декількох областях проти осередків йдуть судові розгляди, у тому числі, про банкрутство.

Партія екс-президента Віктора Ющенка "Наша Україна" не може впоратися з фінансовою кризою. Обласні організації політичної сили не платять по рахунках, що примушує кредиторів звертатися до суду, у тому числі з вимогами про її банкрутство і виселення.

Одну з найбільших заборгованостей має Миколаївська обласна організація політичної партії "Наша Україна" - вона складає майже 640 тис. грн, пише газета "Дело"

В цю суму входять борги нашоукраїнців перед Пенсійним фондом, Фондом соцстраху, іншими кредиторами. Кілька місяців тому осередок був визнаний банкрутом. "Наша Україна" намагалася уникнути сплати цієї суми, доводячи в суді, що заборговувала близько 800 тис. грн. співробітникам обласної організації. Проте доказів існування такої заборгованості по зарплаті нашоукраїнці надати не змогли.

Схожі проблеми мають Запорізький та Полтавский осередки.

При цьому партію екс-президента не лише банкрутять але і виселяють. Так відбувається в пгт. Великий Новосел Донецької області, де прокуратура вимагає визнати недійсним договір оренди між районною адміністрацією і місцевим осередком "Нашої України".

Проблеми з розміщенням "Наша Україна" зазнає по всій країні. Ряд орендодавців звернулися вже до суду, де вимагають від політичної сили в терміновому порядку погасити заборгованість за знімання приміщень під офіс партії. Регіональному відділенню Фонду держмайна по Донецькій області місцева "Наша Україна" заборговувала 1,5 тис. грн. Фонду держмайна в Дніпропетровську "Наша Україна" повинна 3,5 тис. грн. Комунальному підприємству по управлінню будинками Кіровоградської обласної ради "Наша Україна" повинна 33,3 тис. грн.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що глава НБУ Сергій Арбузов погодився виділити за рахунок особистих коштів на потреби партійного будівництва "Нашої України" кілька сотень тисяч доларів.

Читайте також:

ЗМІ: голова НБУ фінансує партію Ющенка

Ющенко шукає соратників в інших партіях

Ющенко комфортно облаштувався в інституті імені себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: