Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пару рівненських активістів, які закликали до імпічменту Зеленського, визнали невинними

Протоколи проти них були скасовані за відсутністю обставин та складу адміністративних правопорушень.

Рівненський міський суд визнав невинними хлопця і дівчину, які в травні вийшли в центр міста з плакатами із закликом до імпічменту президента Володимира Зеленського.

«Протоколи відносно Даші Коцюруби та Романа Філюка по порушенню порядку проведення мирних зібрань 25 травня 2019 року в Рівному скасовані за відсутністю обставин та складу адміністративних правопорушень», – написала активістка Олександра Дворецька у Facebook.

Нагадаємо, 25 травня у центрі Рівного 16-річна Дар'я Коцюруба та 20-річний Роман Філюк провели пікет, під час якого тримали плакати. На одному з них був напис "Імпічмент президенту". Поліція запросила їх у відділок та склала протокол за неповідомлення відповідних органів при проведенні мітингів та демонстрацій. Також протокол склали і на матір дівчини. 

У червні Рівненський міський суд визнав винними в адміністративному правопорушенні Дар’ю та її товариша. "У нас – попередження, штрафу немає. Але ми будемо подавати апеляцію і доводити невинуватість", – повідомляла дівчина.  

Відео Активістам, які вийшли з плакатами про імпічмент президента в Рівному, загрожує штраф

За даними місцевої поліції, на 20-річного хлопця та 16-літню дівчину склали протоколи за порушення проведення мітингів. А на матір дівчини – адмінпротокол за невиконання обов'язків батьків щодо виховання дітей. Ідеться про штраф розміром до тисячі семисот гривень. А молодим людям, що вийшли на несанкціонований мітинг, загрожує покарання - більше чотирьохсот гривень кожному.  

Активістам, які вийшли з плакатами про імпічмент президента в Рівному, загрожує штраф

Залиште свій коментар

Вибір редакції