Парубій анонсував візит в Україну Вселенського патріарха Варфоломія

Спікер розповів про зустрічі в Стамбулі на Всеукраїнській раді церков.

Росія намагається дестабілізувати ситуацію в Україні розпалюванням міжконфесійної ворожнечі, тому важливим завданням є не допустити цього і підтримувати мир. Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій на зустрічі із представниками Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голова Верховної Ради нагадав, що під час Майдану церква об'єднала українців. Нині ж священики неабияк допомагають нашим бійцям на фронті: збирають волонтерську допомогу та несуть капеланську службу на передовій. Наголосивши на значенні церкви, Парубій розповів про свій нещодавній візит до Вселенського патріарха Варфоломія. Той уважно стежить за ситуацією в Україні, запевнився спікер. І запросив першого за честю православного ієрарха відвідати нашу державу для зустрічі з церковниками та політиками. "Патріарх Варфоломій дав добро на такий візит в Україну. Він погоджується, що за останні три роки українці консолідувалися, а Україна стала сильнішою. Я сподіваюся, ща найближчим часом ми зможемо провести зустріч із Варфоломієм", - заявив керівник парламенту.

Як повідомлялося, 19 листопада голова Верховної Ради Андрій Парубій під час візиту до турецького Стамбулу дві години розмовляв зі Вселенським Патріархом Варфоломієм. Обговорювали, в тому числі, перспективи утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви та надання їй Томосу про автокефалію. Парубій не приховував, що домовленностей досягнуто багато, але розголошувати їх не час. "Певний пакет наших домовленностей ми узгодили, що він не буде озвучений. А ми просто будемо його виконувати, щоб не перешкодити на тому шляху. Ми знаємо, як багато є противників і ворогів в об'єднання українців в єдину помісну церкву. Ми знаємо, які величезні зусилля робить Кремль, щоб цього не відбулося", - наголосив керівник українського парламенту. Після цього російський патріарх Кирило заявив, що не допустить незалежності Української православної церкви від Московського патріархату.

ВідеоАндрій Парубій заявив про важливість церкви у процесі стабілізації ситуації в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: