Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій пригрозив депутатам-прогульникам публікацією їхніх прізвищ у парламентській газеті

Спікер зазначив, що до обіду у залі була достатня кількість депутатів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пригрозив депутатам, котрі не відвідують пленарні засідання, публікацією їхніх прізвищ у друкованому органі парламенту "Голос України".

Про це він заявив під час засідання, передає "Укрінформ".

 Він висловив невдоволення тим, що до обіду сьогодні, 8 лютого, у залі було достатньо депутатів, однак потім їх стало менше. 

"Хочу повідомити, в залі до обіду була достатня кількість депутатів. Якщо не будуть зараз змобілізовані (народні депутати - ред.), сьогодні я проведу голосування рейтингове і опублікую в "Голосі України" всіх, хто відсутній", - сказав він.

Парубій додав, що у час, коли на Донбасі триває війна, коли всі українці перебувають на роботі, депутати не приходять вчасно на робоче місце.

"Сьогодні я не буду робити так, як учора. Сьогодні я буду проводити рейтингове голосування і публікувати в газеті всіх відсутніх, щоб вся Україна знала, хто не приходить на роботу вчасно, коли Україна захищає свої кордони, коли всі українці на роботі", - сказав спікер ВР.

Варто зазначити, що низка депутатів перебуває наразі у США на молитовному сніданку. Серед них голови фракцій БПП та "Батьківщина" Артур Герасимов і Юлія Тимошенко, передає "Інтерфакс". Також до Вашингтона поїхали троє членів фракції "Народний фронт".

За словами заступника Герасимова Сергія Березенка, у США поїхали і представники опозиції, які начебто викривлюватимуть інофрмацію щодо ситуації в Україні.

Нагадаємо, учора, 7 лютого, спікер Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив засідання через відсутність у сесійній залі великої кількості народних депутатів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції