ПАРЄ не схотіла говорити про Тимошенко на термінових дебатах

На думку російського депутата Костянтина Косачова, обговорення справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко зараз виглядало б як тиск на суд.

Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи не підтримало рішення про термінові дебати щодо України.

Про це повідомив сьогодні журналістам у Страсбурзі після завершення засідання Бюро ПАРЄ член Бюро, голова російської делегації в ПАРЄ Костянтин Косачов.

"Ця ініціатива не отримала підтримки", - сказав він.

За словами Косачова, ініціативу представників групи народних партій не підтримали представники інших політичних груп.

"Не виключаю, що буде спроба включити це питання до порядку денного на пленарці, але думаю, підтримки не буде", - зазначив він.

За словами Косачова, він особисто також виступив проти дебатів, незважаючи на низку питань до України у справі екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Російський депутат переконаний, що будь-яке обговорення справи Тимошенко в ПАРЄ на нинішньому етапі виглядало б, як спроба тиску на український суд.

У Страсбурзі сьогодні відкривається сесія ПАРЄ, в ході якої, зокрема, відбудеться виступ міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка як головуючого в Комітеті міністрів Ради Європи.

Нагадаємо, на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи має виступити дочка Юлії Тимошенко - Євгенія Карр. У повідомленні прес-служба ПАРЄ було сказано, що дочка Тимошенко запрошена на сесію у понеділок, 3 жовтня, у другій половині дня, коли міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко виступатиме на асамблеї.

Читайте також:

Вирок Тимошенко зачитають в прямому ефірі

Справа Тимошенко може завадити Україні на шляху до ЄС

Європа запросила доньку Тимошенко на термінові дебати щодо України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: