Пас депутатам

Президент призупинив дію указу про розпуск парламенту. Він підпише закони, прийняті ВР за 2 дні.

Віктор Ющенко
Сайт президента України
Ющенко закликає депутатів менше говорити й більше тиснути на "за"

Як запевнив керівник президентського Секретаріату Віктор Балога, Віктор Ющенко негайно підпише закони, необхідні для проведення позачергових виборів.

Віктор Ющенко вважає, що після укладення домовленості між президентом, прем’єром і спікером суб’єктом відповідальності за подальші кроки в напрямку забезпечення дочасних виборів став парламент. 


Президент закликає народних депутатів усіх фракцій до результативного голосування за проекти законів, необхідні для проведення виборчої кампанії, а також законопроекти з невідкладних соціально-економічних питань.

За словами Балоги, депутати коаліції та опозиції мають показати суспільству готовність до втілення компромісних рішень «не створенням словесних конструкцій у парламентській залі, а натисканням кнопки ”за”».

Віктор Ющенко з депутатами
Сайт президента України
Ющенко виконав обіцянку й чекає на активність ВР

Президент України Віктор Ющенко оприлюднив указ про призупинення на 29 та 30 травня дії статті 2 свого указу від 26 квітня «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Текст указу міститься на офіційному сайті президента.

Це зроблено з метою реалізації невідкладних заходів, спрямованих на розв'язання політичної кризи шляхом проведення позачергових виборів до Верховної Ради України, про що йдеться в указі. Указ набирає чинності з дня офіційного оприлюднення. 

Раніше президент, прем’єр-міністр та голова Верховної Ради у неділю домовилися провести дострокові парламентські вибори 30 вересня та ініціювати ухвалення Верховною Радою необхідного пакету законопроектів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: