Пасажири обстріляного автобуса під Волновахою розповіли моторошні подробиці теракту

Дата публікації
Пасажири обстріляного автобуса під Волновахою розповіли моторошні подробиці теракту

Постраждалий: У момент обстрілу люди кричали до жаху

За їхніми словами, з автобуса лелись потоки крові.

Постраждалий чоловік, який їхав в обстріляному "Градами" під Волновахою автобусі, розповів подробиці кривавої події.

"Я їхав з Харківської області, щоб поїхати в Донецьк. Ми зупинилися біля першого блокпосту. Буквально через дві хвилини стався величезний вибух. Наш автобус побило, двері заклинило, вікна всі вилетіли. Мені потрапило в голову, а на руці кістки перебило. Там були бійці Нацгвардії. Сказали виходити через вікна. Вони мене прийняли і наклали джгут. Надали першу медичну допомогу і посадили в "швидку", - каже чоловік, додавши, що він чув один вибух.

"У момент обстрілу люди кричали до жаху. Всі валялися - як манекени. Потім водій поставив драбину. Вони вижили, бо сиділи зліва, а вибух був праворуч. Військові оглядали в цей момент якраз автобус, який був перед нами. Наш ще не встигли - навіть ніхто не підходив", - згадує потерпілий, у якого не залишилося речей і грошей, щоб повернутися додому.

Інший потерпілий згадав, що перед блокпостом була невелика пробка.

"Під час вибуху в автобусі були крики і стогони. Хтось кричав, що хтось помер, люди просили відкрити двері. Я хоч в армії служив, але такого не бачив. Мені здалося, що стріляли зі спини, - не з боку Волновахи, з боку узбіччя", - каже чоловік.

За його словами, коли відкрили двері автобуса, полилися потоки крові.

Нагадаємо, в ОБСЄ підтвердили, що автобус під Волновахою потрапив під "Град".

Наступна публікація