Стресовий ранок. Пасажири розповіли про їдкий сморід та дивну пересадку у київській підземці

У прес-службі метрополітену присутність запахів заперечили. 

У четвер, 13 квітня, пасажири київського метрополітену скаржилися на неприємний запах у підземці.

Зокрема, за словами редактора ТСН.ua, у довгому переході між станціями "Хрещатик" та "Майдан Незалежності" було відчутно сильний запах хімії, схожий на хлорку. Деякі пасажири навіть почали кашляти та намагалися дихати через шарфи.

Так само відчутним запах був і на станції "Майдан Незалежності".

Однак, більш стресовою поїздка виявилася для пасажирів червоної гілки метро. За словами пасажирки Катерини Медведь, потяг зупинився на станції "Дніпро" та з деяких вагонів почали оперативно висаджувати пасажирів.

"Дійсно, ситуація в метро сьогодні склалася дуже дивна і посіяла паніку у пасажирів поїзда, в якому я їхала. Десь о 7:35 я сіла в середній вагон складу (виходить, якраз посередині платформи) метро на "Лісовій". Все було добре, поки поїзд не зупинився на станції "Дніпро". Я слухала музику, тому в навушниках не одразу зрозуміла, що відбувається. Було зрозуміло, що двері вагонів не відкривалися і поїзд на станції стояв для висадки та посадки довше, ніж зазвичай. Я побачила, що в вагоні почалася паніка, потім через міжвагонні двері забіг машиніст і почав з середини вагона відкривати руками по черзі всі двері, зі словами: "Швидко, всі переходимо в перші вагони!" і помчав до наступного вагона", - пояснила Катерина.

Після цього всі люди з останніх вагонів перебігли у перші і без світла доїхали одразу до станції "Хрещатик", без зупинки на станції "Арсенальна".

У вагоні, куди пересадили Катерину, було кілька військових та жінок у формі метрополітену.

За словами свідка, на платформі вона відчула їдкий сморід, а деякі пасажири на платформі почали кашляти.

"Можу сказати тільки одне, у страху, звичайно, очі великі, але це було мало схоже на звичайне заклинювання дверей, як зараз вже пишуть в Мережі", - додала Катерина.

Зауважимо, що у прес-службі метрополітену визнали, що о 7:47 у потязі на станції "Дніпро" у вагоні відмовили двері. Це назвали виключно технічною несправністю. Однак присутність неприємних запахів у підземці заперечили.

Залиште свій коментар