Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пасажири "Укрзалізниці" зняли на відео, як затопило їхній вагон

У вагоні було "по кісточки води".

У потязі "Укрзалізниці", який курсує за маршрутом "Миколаїв - Москва", під час дощу вода затопила один із вагонів.

Про це повідомили пасажири на сторінці dtp. kiev.ua. 

Люди, які їхали міжнародним потягом до Черкас, розповіли, що в день поїздки на вулиці йшов сильний дощ. Зайшовши до вагона, вони побачили, що зі стелі потоком ллється дощова вода.

Як свідчать кадри з відео, затоплено не лише це купе, але й майже увесь коридор вагона. Для усунення проблеми, співробітники "Укрзалізниці" поклали на підлогу ганчірку, а під потік води поставили відро.

"Заходимо ми у вагон, не відчуваючи біди, а там ось це... Вода зі стелі ллється як з відра, й у вагоні вже води по кісточки. За квитками - це наші місця... Ось такі вагони пускає наша "Укрзалізниця" на міжнародне сполучення", - зазначили у допису пасажири. 

Взяли билеты на поезд Николаев-Москава до Черкасс. В день поездки на улице шел очень большой дождь. Заходим мы в вагон не предвещая беды, а там вот это...... Вода с потолка льется как с ведра и в вагоне уже по косточки воды, а по билетам это наши места где мы должны были ехать. Вот такие вообщем вагоны пускает наша "Укрзалізниця" на международное соединение. Позор!!!!

Опубликовано dtp.kiev.ua Четверг, 8 августа 2019 г.

Нагадаємо, раніше у потязі "Укрзалізниці" №146 "Ізмаїл-Київ" в одному із вагонів вікно рухнуло на 6-річну дитину. Інцидент стався, коли важка верхня частина вікна звалилась і розбила вікно, що розлетілось на дрібні уламки й потрапили на хлопчика.

Залиште свій коментар

Вибір редакції